Rabo Clubactie

Slider

Rabo ClubSupport

Ook dit jaar doet onze Vereniging weer mee aan de Rabo Clubactie
Leden (vanaf 12 jaar) van de Rabobank kunnen van 5 tot en met 25 oktober hun stem uitbrengen op de clubs die zij een warm hart toedragen. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te groter de bijdrage die de club ontvangt. Dit jaar kunnen leden voor het eerst ook stemmen via de Rabo App. In november wordt de uitslag bekend gemaakt en worden de cheques uitgereikt aan de deelnemende verenigingen en stichtingen.
Door in te loggen in de app of op de website van de bank via 'Zelf regelen' en vervolgens 'Mijn Lidmaatschap' en daarna te klikken op Rabo ClubSupport kan je je stem uitbrengen.
Leden van de Rabobank bepalen hoe de bedragen onder de verenigingen en stichtingen verdeeld worden. Als lid van de Rabobank is jouw stem dus geld waard.
Van de aan onze vereniging toegekende bijdrage willen we in 2021 weer een gezellige dag organiseren voor de bewoners van de Waal. Hoe we dit gaan invullen is natuurlijk afhankelijk van de ontwikkelingen betreffende de Corona maatregelen.

Breng je stem uit op de Vereniging Dorpscommissie de Waal.